Valgt bil
Opel Zafira Tourer Zafira (C) 2.0 CDTI
1956 ccm - 81 kW (110 HK) - 260 Nm
Avhenging av hva motor type du har i din bil, har du forskjellige chiptrimming alternativer. Du har 4 valg til din Opel Zafira Tourer Zafira (C) 2 liter CDTI. Sjekk at du har valgt riktig motor type fra bil listen. Dette er alternativene til Zafira (C) 2.0 CDTI med 110 HK. Produktbildene er illustrative og kan avvike fra faktisk produkt. Husk at alle tuningboksene gir både drivstoffbesparelse og mer effekt. De mer avanserte boksene gir mer av begge deler!
Velg chip type. Ingen ekstra tollgebyrer eller moms, Vi sender fra Norge, og lagervare betyr: Hos oss, ikke hos produsent!
i
Alternativ 1

Speed
Speed teknologi - mer kraft!
NOK kr 2 990,-

Effekt med chip
148 HK ( +34%)
148 HK ( +34%)
Dreiemoment med chip
342 Nm ( +32%)
342 Nm ( +32%)
Alternativ 2

Ultimate
Vår toppmodell, mest kraft og levetid med kvalitets elektronikk og inkludert fjernkontroll for av/på.
NOK kr 3 790,-

Effekt med chip
151 HK ( +37%)
151 HK ( +37%)
Dreiemoment med chip
349 Nm ( +34%)
349 Nm ( +34%)
Alternativ 3

RXT Ultimate
Sett med både Ultimate og RXT Power Booster. Maksimal effekt og drivstofføkonomi kontrollert rett fra førersetet.
NOK kr 4 990,-

Pga global komponentmangel har vi ikke klart å få ta i nok av dette produktet og kan være utsolgt.
Effekt med chip
152 HK ( +38%)
152 HK ( +38%)
Effekt ca 110 HK ved halv gass
Produktsammenlikning
Speed![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | RXT Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i |
« Tilbake til billisten |