Valgt bil
Audi A6 (C6) 2.0 TFSI
1984 ccm - 125 kW (170 HK) - 280 Nm
Avhenging av hvilken motor type du har i bilen din, har du flere chiptrimming alternativer. Du har 4 valg til din Audi A6 (C6) 2 liter TFSI. Sjekk at du har valgt riktig motortype fra bil listen. Dette er alternativene til 2.0 TFSI med 170 HK. Produktbildene er illustrative og kan avvike fra faktisk produkt. Husk at alle tuningboksene gir både drivstoffbesparelse og mer effekt. De mer avanserte boksene gir mer av begge deler!
Velg chip type. Ingen ekstra tollgebyrer eller moms, Vi sender fra Norge, og lagervare betyr: Hos oss, ikke hos produsent!
i
Alternativ 1

Speed
Speed teknologi - mer kraft!
NOK kr 2 990,-

Effekt med chip
221 HK ( +30%)
221 HK ( +30%)
Dreiemoment med chip
361 Nm ( +29%)
361 Nm ( +29%)
Alternativ 2

Ultimate
Vår toppmodell, mest kraft og levetid med kvalitets elektronikk og inkludert fjernkontroll for av/på.
NOK kr 3 790,-

Effekt med chip
225 HK ( +33%)
225 HK ( +33%)
Dreiemoment med chip
368 Nm ( +32%)
368 Nm ( +32%)
Alternativ 3

RXT Ultimate
Sett med både Ultimate og RXT Power Booster. Maksimal effekt og drivstofføkonomi kontrollert rett fra førersetet.
NOK kr 4 990,-

Pga global komponentmangel har vi ikke klart å få ta i nok av dette produktet og kan være utsolgt.
Effekt med chip
228 HK ( +34%)
228 HK ( +34%)
Effekt ca 170 HK ved halv gass
Produktsammenlikning
Speed![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | RXT Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i |
« Tilbake til billisten |