Valgt bil
Suzuki Vitara Brezza 1.3 DDiS
1248 ccm - 66 kW (90 HK) - 200 Nm
Avhenging av hvilken motor du har i ditt kjøretøy, har du flere chiptuning muligheter. Du har 4 alternativer til din Suzuki Vitara Brezza 1.3 DDiS. Sjekk at du har valgt korrekt motor type fra bil listen. Dette er alternativene til 1.3 DDiS med 90 HK. Produktbildene er illustrative og kan avvike fra faktisk produkt. Husk at alle tuningboksene gir både drivstoffbesparelse og mer effekt. De mer avanserte boksene gir mer av begge deler!
Velg chip type. Ingen ekstra tollgebyrer eller moms, Vi sender fra Norge, og lagervare betyr: Hos oss, ikke hos produsent!
i
Alternativ 1

Speed
Speed teknologi - mer kraft!
NOK kr 2 990,-

Effekt med chip
120 HK ( +34%)
120 HK ( +34%)
Dreiemoment med chip
261 Nm ( +30%)
261 Nm ( +30%)
Alternativ 2

Ultimate
Vår toppmodell, mest kraft og levetid med kvalitets elektronikk og inkludert fjernkontroll for av/på.
NOK kr 3 790,-

Effekt med chip
122 HK ( +36%)
122 HK ( +36%)
Dreiemoment med chip
266 Nm ( +33%)
266 Nm ( +33%)
Alternativ 3

RXT Ultimate
Sett med både Ultimate og RXT Power Booster. Maksimal effekt og drivstofføkonomi kontrollert rett fra førersetet.
NOK kr 4 990,-

Pga global komponentmangel har vi ikke klart å få ta i nok av dette produktet og kan være utsolgt.
Effekt med chip
124 HK ( +38%)
124 HK ( +38%)
Effekt ca 90 HK ved halv gass
Produktsammenlikning
Speed![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | RXT Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i |
« Tilbake til billisten |