Valgt bil
Lancia Lybra 2.4 JTD
2387 ccm - 100 kW (136 HK) - 304 Nm
Avhenging av hva slags motortype du har i kjøretøyet ditt, har du forskjellige tuning valg. Du har 4 alternativer til din Lancia Lybra 2.4 JTD. Sjekk at du har valgt korrekt motortype fra bil listen. Dette er alternativene til 2.4 JTD med 136 HK. Produktbildene er illustrative og kan avvike fra faktisk produkt. Husk at alle tuningboksene gir både drivstoffbesparelse og mer effekt. De mer avanserte boksene gir mer av begge deler!
Velg chip type. Ingen ekstra tollgebyrer eller moms, Vi sender fra Norge, og lagervare betyr: Hos oss, ikke hos produsent!
i
Alternativ 1

Speed
Speed teknologi - mer kraft!
NOK kr 2 990,-

Effekt med chip
183 HK ( +34%)
183 HK ( +34%)
Dreiemoment med chip
403 Nm ( +33%)
403 Nm ( +33%)
Alternativ 2

Ultimate
Vår toppmodell, mest kraft og levetid med kvalitets elektronikk og inkludert fjernkontroll for av/på.
NOK kr 3 790,-

Effekt med chip
186 HK ( +36%)
186 HK ( +36%)
Dreiemoment med chip
410 Nm ( +35%)
410 Nm ( +35%)
Alternativ 3

RXT Ultimate
Sett med både Ultimate og RXT Power Booster. Maksimal effekt og drivstofføkonomi kontrollert rett fra førersetet.
NOK kr 4 990,-

Pga global komponentmangel har vi ikke klart å få ta i nok av dette produktet og kan være utsolgt.
Effekt med chip
188 HK ( +38%)
188 HK ( +38%)
Effekt ca 136 HK ved halv gass
Produktsammenlikning
Speed![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | RXT Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i |
« Tilbake til billisten |