Valgt bil
Kia Carens 2.0 CRDi
1991 ccm - 83 kW (113 HK) - 245 Nm
Avhenging av hva slags motor type du har i ditt kjøretøy, har du flere chiptrimming alternativer. Du har 4 alternativer til din Kia Carens 2 liter CRDi. Sjekk at du har valgt korrekt motor type fra bil listen. Dette er alternativene til 2 liter CRDi med 113 HK. Produktbildene er illustrative og kan avvike fra faktisk produkt. Husk at alle tuningboksene gir både drivstoffbesparelse og mer effekt. De mer avanserte boksene gir mer av begge deler!
Velg chip type. Ingen ekstra tollgebyrer eller moms, Vi sender fra Norge, og lagervare betyr: Hos oss, ikke hos produsent!
i
Alternativ 1

Speed
Speed teknologi - mer kraft!
NOK kr 2 990,-

Effekt med chip
150 HK ( +33%)
150 HK ( +33%)
Dreiemoment med chip
325 Nm ( +33%)
325 Nm ( +33%)
Alternativ 2

Ultimate
Vår toppmodell, mest kraft og levetid med kvalitets elektronikk og inkludert fjernkontroll for av/på.
NOK kr 3 790,-

Effekt med chip
153 HK ( +35%)
153 HK ( +35%)
Dreiemoment med chip
330 Nm ( +35%)
330 Nm ( +35%)
Alternativ 3

RXT Ultimate
Sett med både Ultimate og RXT Power Booster. Maksimal effekt og drivstofføkonomi kontrollert rett fra førersetet.
NOK kr 4 990,-

Pga global komponentmangel har vi ikke klart å få ta i nok av dette produktet og kan være utsolgt.
Effekt med chip
155 HK ( +37%)
155 HK ( +37%)
Effekt ca 113 HK ved halv gass
Produktsammenlikning
Speed![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | RXT Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i |
« Tilbake til billisten |