Valgt bil
Alfa Romeo 145 1.9 JTD
1910 ccm - 77 kW (105 HK) - 255 Nm
Avhenging av hva slags motortype du har i ditt kjøretøy, har du forskjellige tuning muligheter. Du har 4 muligheter til din Alfa Romeo 145 1.9 JTD. Pass på at du har valgt riktig motor fra bil listen. Dette er alternativene til 1.9 JTD med 105 HK. Produktbildene er illustrative og kan variere fra faktisk produkt. Husk at alle tuningboksene gir både drivstoffbesparelse og mer effekt. De mer avanserte boksene gir mer av begge deler!
Velg chip type. Ingen ekstra tollgebyrer eller moms, Vi sender fra Norge, og lagervare betyr: Hos oss, ikke hos produsent!
i
Alternativ 1

Speed
Speed teknologi - mer kraft!
NOK kr 2 990,-

Effekt med chip
139 HK ( +33%)
139 HK ( +33%)
Dreiemoment med chip
333 Nm ( +31%)
333 Nm ( +31%)
Alternativ 2

Ultimate
Vår toppmodell, mest kraft og levetid med kvalitets elektronikk og inkludert fjernkontroll for av/på.
NOK kr 3 790,-

Effekt med chip
142 HK ( +36%)
142 HK ( +36%)
Dreiemoment med chip
339 Nm ( +33%)
339 Nm ( +33%)
Alternativ 3

RXT Ultimate
Sett med både Ultimate og RXT Power Booster. Maksimal effekt og drivstofføkonomi kontrollert rett fra førersetet.
NOK kr 4 990,-

Pga global komponentmangel har vi ikke klart å få ta i nok av dette produktet og kan være utsolgt.
Effekt med chip
144 HK ( +37%)
144 HK ( +37%)
Effekt ca 105 HK ved halv gass
Produktsammenlikning
Speed![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | RXT Ultimate![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i |
« Tilbake til billisten |